Pozoruhodná místa

Londýn je světovou metropolí, která každoročně láká miliony turistů. Je městem muzeí, galerií, historických památek a v neposlední řadě také úchvatných pozoruhodných míst. Jsou to místa výjimečná, zvláštní, zajímavá a pro město Londýn také pamětihodná. Jsou to místa, která jsou známa po celém světě, turisty velmi vyhledávána a plnící svou funkci dodnes. Jsou to místa, jež tvoří Londýn a jsou jeho nezbytnou součástí. Jsou to místa, která rozhodně stojí za návštěvu. A jsou to místa, bez nichž by Londýn nebyl Londýn.

Londýnská pozoruhodná místa se dokázala zapsat do podvědomí lidí stejně jako jeho historické památky. Vypravte se na Jižní nábřeží, které vás překvapí velkým množstvím významných staveb. Projeďte se na světoznámém London Eye a dopřejte si fascinující vyhlídku na město nad Temží. Dopřejte si procházku ve vyhlášené multikulturní čtvrti SOHO, jež byla vyhlášena jako čtvrť červených luceren. Nezapomeňte na Piccadilly Circus s jeho fascinující fontánou a stejně tak Trafaglar Square. Londýn je  kouzelné město a jeho pozoruhodná místa tomu nemalou měrou přispívají.

Zatím žádné komentáře - buďte první!

Děkujeme Vám, že chcete komentovat tento článek. Snažte se prosím psát s diakritikou a pokud možno k tématu článku. Váš komentář se neobjeví hned, ale musí počkat na schválení moderátorem. Veškeré příspěvky obsahující reklamu či netýkající se tématu nebudou s největší pravděpodobností schváleny.TOPlist