Historické památky

Historie Londýna se psala stovky let a jeho historické památky jsou toho nesporným důkazem. Ročně tuto britskou metropoli navštíví několik milionů turistů, kteří touží spatřit skvosty architektury, na které jsou Londýňané právem pyšní. Vypravte se po londýnských historických památkách, díky nimž jsou jména jejich architektů navždy proslavena po celém světě. Navštivte město nad Temží a nechte se unášet časem při prohlídce jeho jedinečných památek. Každoročně Londýn navštíví více než 30 milionů turistů a řadí se k nejnavštěvovanějším městům na světě. Jsou to především jeho historické památky, které uchvátí každého, kdo je spatří.

Návštěva Londýna a jeho historických památek vám umožní spatřit sídla britských panovníků, nádherné monumentální stavby a v neposlední řadě významné trofeje britské metropole. Navštivte místa, jejichž význam s postupem doby neklesá. Místa, jež svůj význam plní v Londýně dodnes. Místa, jejichž jedinečnost dodává městu kouzlo. Navštivte místa, jež byla svědky mnoha historických událostí. Místa, jež hrála hlavní roli v historii města a jež se dodnes objevují v mnoha knihám i filmech. Londýn je okouzlující místo a jeho historické památky tomu nemalou mírou přispívají.

Zatím žádné komentáře - buďte první!

Děkujeme Vám, že chcete komentovat tento článek. Snažte se prosím psát s diakritikou a pokud možno k tématu článku. Váš komentář se neobjeví hned, ale musí počkat na schválení moderátorem. Veškeré příspěvky obsahující reklamu či netýkající se tématu nebudou s největší pravděpodobností schváleny.TOPlist